Start - życzenia - śmieszne

Śmieszne życzenia z okazji złotych Godów

Przeglądasz różne gotowe teksty życzeń z okazji rocznicy ślubu, ale czujesz, że poważny i uroczysty ton nie oddają tego, co chcesz powiedzieć jubilatom. Ludzie, z którymi masz serdeczny, przyjacielski kontakt i wiążesz mnóstwo zabawnych wspomnień, zasługują na coś szczególnego. Znajdziesz tutaj propozycje śmiesznych życzeń rocznicowych, które wywołają uśmiech na twarzach czytających je osób.

Śmieszne życzenia z okazji Złotych Godów są doskonałym sposobem wyrażenia szacunku dla tak długiego stażu małżeńskiego parom, z którymi dobrze się bawisz. Takie rozwiązanie będzie dobrze odebrane przez kolegów czy rodzeństwo, ale w przypadku rocznicy dziadków czy rodziców, lepiej pozostać przy tradycyjnej formule życzeń. Potraktuj nasze propozycje jako inspirację do napisania czegoś indywidualnego, co bezpośrednio wiąże się z konkretnymi jubilatami.

Złote gody- Śmieszne życzenia:

Dwa żywioły spotkały się 50 lat temu. Ona gorąca jak ogień, on szybki niczym wiatr. Pobrali się krótko przed tym, jak ich syn przyszedł na świat. Nikt w to nie wierzył, że ich miłość jest prawdziwa. Każdy myślał, że rodzina z tym ślubem wydziwia. Teraz wszyscy się drapią po głowie i szczerze zazdroszczą tym dwoje.
Najserdeczniejsze gratulacje z okazji 50 rocznicy ślubu przesyłają przyjaciele.

Dokładnie 50 lat temu mieliśmy okazję uczestniczyć w przedstawieniu pod tytułem "Sakramentalne TAK". Musimy przyznać, że aktorzy byli dosyć dobrzy. Główna rola przypadła Pannie Młodej, która robiła wszystko, by dociągnąć przedstawienie do końca. Poczęstunek był wyśmienity, muzyka równie dobra. Jedyne, z czego nie byliśmy zadowoleni to to, że nie mogliśmy uczestniczyć w 3 akcie pt. "Noc poślubna".
Przesyłamy wielkie gratulacje! Jesteśmy pod wrażeniem, że wytrzymaliście ze sobą tak długo ;)

50 lat temu pełna nadziei Panna Młoda wraz z niczego nie świadomym Panem Młodym zaprosili nas na swój ślub. Do tego czasu wspominamy to cudowne przyjęcie. Życzymy Wam w tym szczególnym dniu, aby Wasza miłość nigdy nie wygasła. Mamy nadzieję, że już się pogodziliście ze swym losem ...

Z okazji pięćdziesięciolecia pożycia małżeńskiego życzymy dalszej wzajemnej cierpliwości, zrozumienia i gorącej miłości. Niech inni biorą z Was przykład jak być zgodnym i szczęśliwym małżeństwem.

Ktoś kiedyś powiedział, że prawdziwa miłość przetrwa wszystko. Wasze uczucie pokazuje, że to prawda. Z okazji złotych godów pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia szczęścia, wspólnych powodów do radości, kłótni zawsze kończących się słodkim pogodzeniem.

Wasza miłość jest najpiękniejszym darem od losu, pielęgnujcie ją przez następne lata wspólnego małżeństwa. Z okazji złotych godów składamy najserdeczniejsze życzenia wzajemnej miłości, zaufania i cierpliwości.

Miłość Wasza jest wciąż gorąca, mimo upływu lat i tak kochacie się bez końca. Życzenia najlepsze składamy i na kolejne pięćdziesiąt lat małżeństwa czekamy. Żyjcie nam długo i szczęśliwie, kochajcie się serdecznie i całujcie żarliwie.

Choć to już pięćdziesiąt lat, Waszą miłością zadziwiacie cały świat. Niejeden młody chciałby kochać tak jak Wy, kochajcie się więc dalej i spełniajcie wspólne sny!

Świat wciąż pędzi jak szalony, lecz Wasza miłość jest trwa aż do tej pory. Życzymy Wam z okazji złotych godów samych radości, dużo szczęścia i następnych lat miłosnych słodkości.

Dzisiaj dzień jest wyjątkowy bo to Wasze złote gody! Szczęścia, zdrowia i miłości, bo wszak bez niej w sercu smutek gości. Niech ta miłość trwa bez końca, a w Waszym życiu nigdy nie zabrakło słońca.