Start - życzenia - krótkie

Krótkie życzenia z okazji złotych Godów

Złote gody to niezwykle ważne święto w kalendarzu wszystkich małżeństw. 50 lat wspólnego pożycia małżeńskiego to świetna okazja do celebrowania w gronie rodziny i najbliższych znajomych. Jeśli jesteśmy gośćmi solenizantów, pamiętajmy, aby złożyć im odpowiednie życzenia. Przede wszystkim, słowa słane małżonkom z półwiecznym stażem powinny być szczere i od serca. Nie zapomnijmy o wyrazach uznania i podziwu dla tylu lat udanego życia małżeńskiego w czasach wszechobecnych rozwodów i separacji. W dobrym tonie będzie również napisanie, jak bardzo cieszymy się ze szczęścia świętujących złote gody. Życzenia z tej okazji wysyłamy przecież najczęściej członkom rodziny lub najbliższym znajomym, czyli osobom, na których szczęściu nam zależy.

Złote gody- krótki komunikat & SMS:

Z okazji Złotych Godów życzymy Wam, abyście nadal patrzyli zgodnie w jednym kierunku. Niech Wasza miłość nadal będzie tak silna i tak piękna.

Przesyłamy gratulacje z okazji 50 rocznicy ślubu życząc Wam cierpliwości i wyrozumiałości na resztę wspólnych dni.

Pięćdziesiąt lat minęło jak jedno spojrzenie, jeden uśmiech, jeden pocałunek. Niech kolejne lata wspólnego małżeństwa upłyną Wam równie szczęśliwie.

Choć to już pięćdziesiąt lat, Wy ciągle się kochacie i nie potraficie bez siebie żyć. Najserdeczniejsze życzenia niekończącej się miłości i wzajemnej adoracji.

Tworzycie parę, jakich mało. Inni mogą uczyć się od Was miłości, szacunku i zaufania do drugiej osoby. Z okazji złotych godów życzę Wam mnóstwa szczęśliwych chwil, samych powodów do uśmiechu i kolejnych lat udanego małżeństwa.

Z okazji złotych godów samych najpiękniejszych chwil, wypełnionych uśmiechem, miłością i ciepłem. Kochajcie się i wzajemnie szanujcie przez następne wspólne lata.

Taki dzień jak dziś zdarza się tylko raz w życiu. Dlatego chcemy z okazji tych wspaniałych złotych godów życzyć Wam dalszej miłości bez granic, której nic nie jest w stanie poróżnić.

Z okazji złotych godów życzymy Wam miłości, radości, uśmiechu i młodzieńczej beztroski. By Wasze serca już do końca życia były wspólnym rytmem.

Samych radosnych chwil w małżeństwie, wspólnych planów i pomysłów na życie, pociechy z wnucząt, radości z każdego dnia życzymy w dniu pięćdziesiątej rocznicy zawarcia związku małżeńskiego.