Start - życzenia

Życzenia 50 lat rocznica ślubu

Spędzić z kimś połowę wieku to wyraz najszczerszej miłości. Trzeba takiej miłości, żeby pokonać wszelkie trudności razem, mimo różnych charakterów, różnicy zdań, pasji, marzeń, oczekiwań. Złote gody to wyjątkowa okazja do świętowania, a jubilatom należą się słowa uznania oraz najserdeczniejsze życzenia.

Oczywiście forma życzeń zależy od tego, jaka więź łączy nas z jubilatami. Jeżeli to nasi przyjaciele, możemy pozwolić sobie na zabawne życzenia z odrobiną humoru, aby wzbudzić uśmiech na ich twarzy. Natomiast, jeśli są to nasi najdrożsi bliscy, jak na przykład rodzice, czy dziadkowie, wybierzemy raczej tradycyjne, ale pełne finezji życzenia, które odzwierciedlą nasze szczere uczucia i zagwarantują łzę wzruszenia. Jeszcze innych życzeń możemy potrzebować na tą okazję, gdy z jubilatem wiążą nas jedynie formalne stosunki, na przykład jest on naszym pracodawcą, bądź pracownikiem i nie znamy go na tyle blisko, że wiemy, jakie życzenia by mu się spodobały. Wtedy bardziej odpowiednie będą życzenia proste, bardziej uniwersalne, ale eleganckie, lub opatrzone ciekawym cytatem o miłości i małżeństwie.

Decyzja o wyborze odpowiednich życzeń zależeć też będzie od osobowości naszych jubilatów. Czy są to osoby lekkoduszne, z poczuciem humoru, czy może poważne i dystyngowane? Pamiętajmy, że tak uroczysta chwila jak złote gody zdarza się tylko raz, wybierzmy więc idealne życzenia na tę okazję.

śmieszne Najpiekniejsze Krótkie Cytaty