Start - Zaproszenia

Zaproszenia na 50 rocznicę ślubu

50 rocznica ślubu to wyjątkowa okazja. Ten wspaniały dzień każdy chce spędzić z najbliższymi: rodziną i przyjaciółmi. Najlepszym sposobem na zaproszenie gości na uroczystość są zdecydowanie zaproszenia w formie papierowej. Jest to bardziej elegancki sposób, niż powiadomienie ustne. Taka ceremonia wymaga wyższych standardów niż zwykła impreza i z uwagi na szacunek do gości, wypada wręczyć im oficjalną kartę z zaproszeniem.

Treść zaproszenia powinna zależeć od rodzaju imprezy, a także od tego kogo zapraszamy: czy będzie to tylko najbliższa rodzina, czy też dalsi przyjaciele i krewni. Jeśli zapraszamy tylko najbliższych możemy pozwolić sobie na zabawne bądź romantyczne zaproszenie w formie wiersza. W przypadku zaproszeń dla dalszych członków rodziny, lepiej postawić na bardziej oficjalny i tradycyjny ton. Forma zaproszenia zależy także od rodzaju uroczystości. Gdy organizujemy skromne przyjęcie w domu lub w ogrodzie, nie musimy silić się na bardzo oficjalny styl. Jeśli zaś uroczystość odbędzie się w eleganckiej restauracji tekst powinien być również w poważnym tonie.

Na naszej stronie można znaleźć przykłady zaproszeń na wszystkie sytuaceę, więc z pewnością każdy, niezależnie od tego jaką uroczystość 50-lecia szykuje, znajdzie coś dla siebie.

Przykładowe zaproszenia:

50 lat minęło jak jeden dzień! Bywało romantycznie (przez pierwszy rok), bywało zabawnie (raz na tydzień), bywało złośliwie (zwykle podczas okresu), bywało burzliwie (kończyło się w łóżku), ale zawsze zwyciężała miłość. Serdecznie zapraszamy na uroczystość Złotych Godów, która odbędzie się 20.08.2015 w Diamentowej Sali.

Owoce wspólnych 50 lat prezentują się wspaniale – troje dzieci, pięcioro wnucząt i osiem kotów. Serdecznie zapraszamy na uroczystość Złotych Godów 20.08.2015 w Diamentowej Sali o godzinie 14:00. Zamiast kwiatów chętnie przyjmiemy karmę dla kotów.

Zaręczyny – kiedy to było? 50 lat – ileż się wydarzyło! Choć młodsi się nie stajemy, zaproszenia rozdajemy… na Złote Gody zapraszamy! Będziemy czekać na Was 20.08.2015 o godzinie 14:00 w Diamentowej Sali.

Blask twoich oczu nie zgasł dla mnie. Płyniemy na barce życiowych doświadczeń i kierowani przez fale losu nadal brniemy przez życie… razem. Pragniemy uczcić 50 lat wiernego uczucia gorąco zapraszając na uroczystość, która odbędzie się 20.08.2015 o godzinie 14:00 w Diamentowej Sali.

Wielka miłość nigdy nie umiera. Wszystko wybacza, cieszy się z drobnych rzeczy. Miłość, która nie wygasa od 50 lat, to dar największy. Serdecznie zapraszamy na uroczystość Złotych Godów 20.08.2015 w Diamentowej Sali.

Piękne uczucie dojrzewa jak owoc. Rozsiewa swe nasiona i rośnie w siłę. Przez 50 lat zdołaliśmy zasadzić pełen sad naszej miłości. Zapraszamy do Diamentowej Sali 20.08.2015 na godzinę 14:00. Zamiast kwiatów chętnie przyjmiemy zielone herbaty.

Państwo Emil i Marianna zapraszają na uroczystość Złotych Godów, która odbędzie się 20.08.2015 o godzinie 14:00 w Diamentowej Sali. Zapewniamy pyszny obiad, ulubioną muzykę z młodości, a w zamian chętnie przyjmiemy dobrą książkę.

Taka wyjątkowa okazja zdarza się raz w życiu! Serdecznie zapraszamy na 50. rocznicę ślubu Emila i Marianny, która odbędzie się w Diamentowej Sali 20.08.2015 o godzinie 14:00. Najwspanialszym prezentem byłoby nasze wspólne, odszukane zdjęcie z dawnych lat.

50 lat więcej, a my wciąż tak samo zakochani. Tak samo, ale dojrzalej, z bagażem życiowych doświadczeń. Emil i Marianna serdecznie zapraszają na uroczystość 50. rocznicy ślubu, która odbędzie się 20.08.2015 o godzinie 14:00 w Diamentowej Sali.