Start - gratulacje - przyjaciele

Życzenia na rocznicę ślubu dla przyjaciół

Kiedy kilka lat temu Wasi przyjaciele postanowili wstąpić w związek małżeński, towarzyszyliście im w tym wyjątkowym Dniu i cieszyliście się ich szczęściem. Kibicowaliście ich miłości i życzyliście, aby przetrwała długie lata. Rocznica ślubu to dowód, że Wasze życzenia spełniły się i okazja, aby pogratulować im mądrości i wytrwałości, dzięki którym było to możliwe. To również moment na złożenie kolejnych życzeń na dalsze lata wspólnego życia. Znacie doskonale swoich przyjaciół i najlepiej wiecie, jakie życzenia sprawią im największa przyjemność. Jeśli jednak brakuje Wam pomysłów, zapraszamy do zapoznania się z naszymi pomysłami na niebanalne życzenia na rocznicę ślubu dla przyjaciół.

Przykłady, które znajdziecie na naszej stronie, dostarczą Wam inspiracji i natchnienia do stworzenia własnych życzeń.

Przykłady gratulacje dla przyjaciół:

Mogłeś mieć wszystkie, a wybrałeś Baśkę,
Czemu tą jedną, a nie blondi Kaśkę?
Pamiętasz Julitę? Do dziś Cie wspomina,
Nie jedna wciąż wzdycha i rzednie im mina.
Gdy z dumą powtarzam co lat temu wiele,
Lepsza szara myszka niż najpiękniejsze ciele!
Kochani moi duma mnie nosi,
Gdy zdjęcia oglądam ze ślubu mej Gosi!
W sukience białej jak anioł śliczniutka,
Za nią my skromniej, druhen gromadka.
Pięćdziesiąt lat minęło, zwiędły wdzięki urody,
Lecz humor pozostał, na te Złote Gody!

Wierzyć się nie chce, no nie do wiary!
Dałeś się złapać, pobite gary!
Teraz ołtarze, garnitur, obrączka,
Koniec z wolnością, przegrana walka.
Lata mijają, a Ty ciągle młody,
Widać, że służą Wam Złote Gody.
I powiem dziś szczerze, chociaż nie chętnie,
Równą masz żonę, na co Ci więcej?

Kobieta jak wino - im starsza tym lepsza!
Powiedz no Janek, jak Twoja Asia?
Rocznik dobry, ale 50 lat już pijesz!
Czas bar zmienić, nim barmana pobijesz!
Co mi Pan tu lejesz?! Co to za porządki?!
Wtem spróbujesz, ochłoniesz... i już nie oddasz żonki!

Wasza miłość ma pięćdziesiąt lat. Podobnie jak Wy jest już trochę siwa, szybciej dostaje zadyszki, lekko utyka. Ale, tak jak Wy, nadal jest piękna, szczera i bezinteresowna. I życzę Wam, żeby została z Wami na zawsze.

Jesteśmy dumni, że dziś możemy świętować Wasze Złote Gody. Przez pięćdziesiąt lat Wasza miłość pokonywała z entuzjazmem wszystkie przeszkody i uparcie dążyła, by zdmuchnąć świeczki na jubileuszowym torcie. Trzymamy za nią kciuki i wierzymy, że jej entuzjazm nie przeminie.

Życzymy Wam tyle szczęścia i miłości, ile tylko możecie udźwignąć na swoich barkach. Życzymy, aby pięćdziesiątka na jublileuszowym torcie zamieniła się w setkę, a Wasza radość życia nadal dodawała Wam skrzydeł i pozwalała cieszyć się sobą nawzajem.

Jesteście najlepszymi przyciaciółmi i najwspanialszymi małżonkami, stanowicie dla nas wzór, jak kochać i szanować najbliższą osobę, dajecie nam wiarę w ludzi i uczucia. Kochajcie się nadal tą czystą miłością, którą bez skrupółów będziemy naśladować.

Drodzy! Przez pół wieku nie zdążyliście się sobie znudzić, więc to już pewnie nie nastąpi. Przez pół wieku znosiliście swoje humory i wybryki. Jak daliście radę? A tak zupełnie serio: szalenie miło się na Was patrzy, Kochani. Życzę Wam zdrowia i szczęścia przez kolejne lata.

Kochane moje gołąbeczki. Przefrunęliście razem taki szmat drogi, pokonaliście taki szmat czasu, a nadal dbacie wzajemnie o swoje piórka. Czegóż Wam życzyć po tej półwiecznej drodze, jaką macie za sobą? Przede wszystkim zdrowia i siły, aby dalej pokazywać światu, jak należy kochać.